Červen 2015

Jedu do Mnichova!

16. června 2015 v 18:53 | Katie |  MY LIFE
Včera jsem se dozvěděla super novinku! Naše škola koná v rámci projektu ERASMUS + pro vybrané studenty 4. ročníků odborné praxe do zahraničí. Respektive do Německa, Itálie, Slovenska a Anglie. Studenti se vybírají ve třetím ročníku na základě CV, známky z AJ, celkového prospěhu a motivačního dopisu, kteří všichni zájemci píší v hodině. Strašně moc jsem chtěla jet, ale byla jsem nervózní z toho, že se nedostanu. Přece jenom celkově se vybíralo tuším 13-15 lidí a ze čtyř tříd je to docela málo. Každopádně snažila jsem se napsat co nejlepší CV a připravit si motivační dopis, kde nejlépe zdůvodním proč bych měla být já ta vyvolená. Víc jsem dělat nemohla. No a včera byl den D, kdy jsem se dozvěděla jak vše dopadlo. Anglie se nakonec ruší z důvodu, že projekt pro Anglii nebyl dotován. Každopáně možná bude ještě změna. Když jsem zjistila tuhle novinku, tak jsem se lekla, že míst je ještě míň a tím i menší šance pro mě se stáže zúčastnit. Následně se promítali výsledky žáků na zeď a pan Ředitel se slovy: "Žáci označeni v barevném rámečku mají možnost jet." jsem zjitila, že moje jméno je v barevném políčku! Měla jsem neskutečnou radost a stále mám! Co to tedy pro mě znamená? Na podzim pojedu na tři týdny do Mnichova. Budu pracovat v určité firmě, kde budu neustále využívat své znalosti anglického a samozřejmě německého (na to jsem zvědavá :-D ) jazyka. Více informaci se dozvím ještě na začátku školního roku. Každopádně teď už vím to, že pojedu a mám velkou radost! :-)

A jak jste se měli dnes a včera Vy? Máte taky nějaké novinky?

Dejte mi vědět,
Vaše Katie ♥

Dnešní nákupy

14. června 2015 v 22:39 | Katie |  MY LIFE
Dnes se Vám musím pochlubit s mými novými a hlavně výhodnými úlovky! Za týden jedu na dovolenou a potřebuji si ještě dokoupit pár drobností. Dneska na večer jsem byla ve měste podívat se po pár obchodech, no a narazila jsem na slevy s dopňky v H&M. Jasně, že jsem neodolala a neodešla jen tak bez podívání pryč.Hned jak jsem se mrkla, tak jsem věděla, že si něco koupím. Koupila jsem si doplňky do vlasů a krásné kleštičky na řasy. Super věci za pár "kaček". Mrkněte se do nejbližšího H&M ve Vašem okolí a třeba budete mít štěstí jako já. :-)

Přeji Vám krásný večer,

Vaše Katie ♥Žabky (Gate), Kleštičky na řasy, Mašle a čelenka do vlasů (H&M)

Moje poletující myšlenky #2

13. června 2015 v 23:00 | Katie |  MY LIFE
Už dlouho jste měli nápad udělat něco velkého? Nového? To co jste si vždy přála udělat, jen jste nikdy neměla dost odvahy? Nebo měla moc výmluv, že nemáte čas? Blížící se léto přímo volá k tomu to změnit! Popadněte svoje dlouho chtěné přání či nápad a konečně jej uskutečněte! Je jedno jak a čím začnete. Prostě začněte. Nic už neodkládejte, protože toho věčného odkládání bylo doposud až až. A věřte mi, že tohle rozhodnutí bude jedno z těch Vašich nejlepších. Víte proč? Nebudete si nic vyčítat, už nikdy nebudete říkat: Co kdyby? Jaké by to bylo? Už zkrátka budete vědět.

Na nic nečekejte a začněte! Držím palce!

S láskou,

Vaše Katie ♥