Kouzelné místo Sardínie ♥

6. července 2015 v 1:41 | Katie |  MY LIFE
Před dvěmi týdny jsem se vrátila ze společné dovolené s našimi a bráchou. Byla to pro nás úplně první dovolená u moře. Všichni jsme z toho byli upřímně nadšení. A vlastně stále jsme! Letěli jsme na ostrov Sardinie do městečka Cala Gonone a musím Vám říct, že to je země, na kterou budu opravdu ráda vzpomínat. Zamilovala jsem se jak do přírody tohoto ostrova, tak si oblíbila jeho typické sýry a červené víno. Ale hlavně jsem byla naprosto okouzlena mentalitou mísntích lidí. To co mě opravdu ze všeho nejvíce překvapilo, bylo skvostné chování Sardů. Cokoliv jsme navštívili, jak městečko či si udělali výlet do hor mezi pastýře, všude nás přívětivě vítali. Sardové se téměř stále usmívají a nic pro ně není problém, protože vše se v jejich očí dá vyřešit. Jejich dobrou náladou "nakazili" celou naši rodinu, že jsme si z velké části právě díky nim, užili celý pobyt strávenný tam.

V příštím článku Vám podrobněji řeknu, jak jsme strávili čas na tomto ostrůvku. Co jsem ale chtěla nejdřív je, dát Vám vědět o mých pocitech ohledně tohoto báječeného místa a místních lidech.

Pokud by jste o prázdninách chtěli někam vyrazit, avšak nevěděli kam, mohu Vám s čistým svědomím doporučit krásnou Sardínii.


Vaše Katie ♥ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama