Srpen 2015

Vlog z dovči po Čechách

23. srpna 2015 v 21:57 | Katie |  MY LIFE
Minule jsem se Vám zmiňovala, že na začátku srpna budeme s rodiči, bráchou a jeho přítelkyní Aničkou jezdit po Čechách. Tenhle typ dovči byl ve stylu kempování. Jezdíme takhle každý rok, protože je to něco jiného než jen jezdit k moři a ležet na pláži. Ze začátku jsme zakotvili ve Žďáru nad Sázavou, udělali výlet do Zlína a pak jeli směrem na Pálavu. Udělali jsme i výlet do zahraničí do Vídně a také do zábavního parku Excalibru kousek od hranic. Samozřejmě nechybělo na krásné Pálavě koštování dobrého vína. Dovču jsem si pořádně užila, a doufám, že Vy si zase užijete tento vlog!

Budu ráda za komentáře, názory a velmi mě potěší odběr.

Přejí hezký zbytek večera,
Vaše Katie ♥

Zkouším italské sladkosti

16. srpna 2015 v 20:42 | Katie |  REVIEW
Jak už jsem Vám v jednom z předešlých článků psala o tom, že jsem byla v Itálii, tak dnes tu pro Vás mám video, kde zkouším sladkosti z téhle skvělé země. A jsou i sladkosti jako země sama o sobě tak baječné? Mrkněte se na video a budete v obraze.

Budu ráda za zhlédnutí a za názor.

S láskou,
Vaše Katie ♥

Vlog z Itálie

10. srpna 2015 v 20:09 | Katie |  MY LIFE
V červenci jsem byla s babičkou a dědou na dva týdny v krásné Itálii. Točila jsem a fotila a teď tu pro Vás mám vlog! Bohužel se mi díky moji neuvěřitelné "šikovnosti" podařilo některé záběry smazat. Což mě s prominutím strašně ser* :D , ale na druhou stranu jsem zase nesmazala vše (nevím zda se tomu dá říkat výhra :D ) a přeci jenom ze zbylého materiálu udělala vlog. Mrkněte se na něj a dej te mi vědět co se Vám na něm líbilo a co třeba naopak bych mohla vylepšit. Fotky z Itálie čekejte v dalším článku.

Užijte si zbytek dne!

S láskou,
Vaše Katie <3

Menší typy, Žďár nad Sázavou

3. srpna 2015 v 18:05 | Katie |  MY LIFE
Minule jsem Vám slíbila, že Vám povím o naší blížící se dovolené, kterou budeme tentokrát projíždět po Čechách. Včera jsme dovču začali zakotvením v jednom kempu ve Žďáru nad Sázavou. Dnes jsme zašli do města na oběd do jedné jídelny s názvem Vesna. Cenám za které tu mají dobrá jidla by jste neuvěřili. Celá naše rodina se vešla do 250,- se vším všudy. Pokaždé když projíždíme Žďárem, tak se tu zastavíme, takže doporučuji. Potřebovala jsem si také dokoupit některou kosmetiku na kterou jsem ve spěchu zapomněla si zabalit, a tak jsem se stavila v drogerce Teta, kde jsem byla mile překvapena novinkou, která by měla být ve všech drogeriich Teta. A to ta, že pokud utratíte určitou částku, tak Vám bude odečteno 20,- za kterých si můžete podle Vaší libosti vybrat kavčo nebo čokošku. A teď Vám právě píšu z jedné moc útulné kavarny, kde mají wi-fi zdarma. Různé domácí limonády, čaje a zákusky. Nic za předraženou částku a s milou obsluhou, takže také doporučuji kavarnu Galerie! Pokud budete mít v plánu do Žďáru zajet, můžete tyhle místa zkusit.

Přeji krásný den a dám Vám brzo zase vědět!

S láskou,
Vaše Katie <3Menší nákup v Tetě.
P.s. Vidíte ten malý modrý bloček? Přijde mi to jako supr typ na malý dárek (za 15,-)

Nesquick čokoláda z drogerie Teta.

Mojito v Café Bar Galerie

Páteční úlovky v modrém! #Bezva za bezva

1. srpna 2015 v 12:13 | Katie |  FASHION
Včera jsem zase měla ten skvělý den, kdy se jdete podívat do obchodu a tam na Vás čeká bezva kousek ve Vaší velikosti, úplně poslední a za bezva cenu! Což se mi právě stalo včera. Byla jsem s rodinou nakupovat potraviny kvůli naší dovolené (o tom v dalším článku), a protože zbývalo trochu času, tak jsem se rychle mrkla do vedlejšího obchodu do C&A. Letmo jsem si prohlídla oblečení pro podzimní kolekci, protože ještě nemám v plánu si kupovat oblečení pro podzim.(přijde mi to vždycky strašně depresivní jako by už mělo končit léto a prázdniny. Jsme snad sakra v půlce a ne na konci ne?!) A zamířila jsem ke stojanům se slevy. Uviděla tuhle krásku v mentolové a měla jasno! Top crop mikča ještě v mojí oblíbené barvě za 50,- "Kaček"! To mu říkám zase úlovek. Co na ni říkáte vy? Plus přijdu domů a doma na mě čeká nový kryt na telefon s motivy palem ve stylu Miami. Není to fajn den?

Jak jste strávily páteční dopoledne vy? Měly jste také štěstí na bezva za bezva?

S láskou,
Vaše Katie <3

.