Únor 2016

Vzpomínky na můj Mnichov

5. února 2016 v 17:30 | Katie |  MY LIFE
Dlouho jsem se neozvala a uvědomila jsem si, že jsem Vám nedala vědět ohledně závěru mý stáže v Německu. V průběhu mých tří týdnu v Mnichově jsem pro Vás točila a sestříhala pro Vás dohromady tři vlogy. Jeden jsem Vám minule ukazovala a dnes Vám tedy ukážu i zbylé dva. (videa jsou na konci článku)

Jinak jak bych shrnula svou zahraniční stáž? Rozhodně nelituji, že jsem jela, a kdyby mi škola tento pobyt znovu nabídla, určitě bych hned jela! Byla to pro mě skvělá zkušenost, jak se o sebe téměř celý měsíc postarat sama v cizí zemi. Vyznat se v mnichovské dopravě a umět hned na poprvé se sama dostat do práce. Přestupování z vlaků do stanic podzemního metra byla pro mě denní rutina.

Dokázala jsem si přivstat klidně o 2 hodiny dřív, jet přez celý Mnichov a to jen pro to, že jsem zjistila, že je někde ve měste Dunkin Donuts. Prostě to jsem já, že dokážu kvůli dvoum koblihám udělat vše :-D. Ale vy mě jistě chápete, že to nejsou jen tak ledajaký koblihy, ale Dunkin koblihy! :-D S tou krásnou polevou a posipkou, měkkoučký, sladky a prostě výtečný! Ostatně o tomhle ranním tripu se můžete dozvědět víc v jednom z mých vlogů.

Takže na stáži mi nezbývalo nic jiného než vše zvádnout sama. Spolehnout se prostě na sebe. A řeknu Vám ten skvělý pocit na konci, když jsem si uvědomila, že jsem to dokázala, byl nepopsatelný. Skvělý.

Mrkněte se na vlogy a dejte mi vědět, zda Vás tyhle typy videí baví :-)